KONTAKTA OSS

Vi hjälper dig att hitta rätt tätning!

LAMISA Teknik AB
Adress: Box 121
S-162 12 VÄLLINGBY, SWEDEN

Besöksadress: Sorterargatan 26
Telefon: +46 (0)8 761 82 81
Epost: info@lamisa.se
Order epost: order@lamisa.se

Våra öppettider: 08.00 – 16.30
Lunchstängt: 12.00-13.00

Kontaktuppgifter till vår
filial i Jönköping:

Adress:
Kabelvägen 2
553 02 Jönköping

Telefon:
+46 73 784 97 20

Order epost:
orderjkpg@lamisa.se

Vi som jobbar på Lamisa

Lars Sandström
VD
lars@lamisa.se

Hans Söderkvist
Försäljningschef
hans@lamisa.se

Annica Andersson
Ekonomi, order
annica@lamisa.se

Johan Steen
Filialchef Jönköping, försäljning
johan@lamisa.se

Annlis Carlsson
Order, leverans, lager
annlis@lamisa.se

Lena Wendell
Lager, order
lena@lamisa.se

Patrik Granberg
Försäljning, produktion
patrik@lamisa.se

Per-Olof
Produktion
perre@lamisa.se

Peter Anterius
Produktion, order
peter@lamisa.se

Suzana Meznaric
Produktion, CNC-svarv

suzana@lamisa.se